چهارشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1390

نمایشگاه شو لباس

اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با شرکت 85 گروه نمایشی روز گذشته در حالی به کار خود پایان داد که با حاشیه هایی همراه بود.در این مراسم که با حضور مسئولان وزارت علوم تحقیقات و فن‌آوری، اساتید،و دانشجویان دانشگاههای کشور برگزار گردید از برگزیدگان جشنواره تجلیل به عمل آمد.پوشش و آرایش بسیاری از برگزیدگان این جشنواره سالن تئاتر دانشگاهی را به گونه ای تغییر داده بود که گویی از منتخبین برای حضور در شو لباس دعوت به عمل آمده بود.لازم به تذکر است که مسئولان فرهنگی دانشجویی باید با دقت و نظارت بیشتری نسبت به این گونه رویداد های فرهنگی برخورد نمایند تا که نتیجه ای منفی را در فضای دانشگاهی ایران به همراه نداشته باشد.

واقعا تاسف داره برای مسئولین فرهنگی، چرا خوراک فرهنگی کثیف میخواهید به جوانان بدهید؟!، شما مسئول انقلابی هستید؟  نه فکر نمیکنم

مدیر رزمنده یاد لحضه های شهادت دوستانت در مقابل چشمانت یبافت، واقعا یادت می آید؟، اگر به یاد داشته باشی با دیدن این تصاویر به خدا قسم باید خون گریه کنی، مسئولین از مادر شهدا خجالت بکشید، وزیر فرهنگ و ارشاد چه کسی پاسخ گوی این همه بی حرمتی ها است؟؟؟؟، بهترین سلاح  برای ازبین بردن جوانان بی بند و باری است، دشمن با بهترین سلاح به جوانان در نتیجه به جامعه ضربه می زند. با خواندن متن زیر متوجه می شویم که در جامعه اسلامی چقدر به بیان اسلام و قرآن عمل می شود!

به زنان باایمان بگو چشم های خود را فرو گیرند و دامان خویش را از بی عفتی حفظ کنند و "زینت" خویش را آشکار ننمایند و روسری های خود را بر سینه ی خود افکنند و زینت خود را آشکار نسازند مگر برای شوهرانشان ، یا پدرانشان یا ... و پاهای خود را بر زمین نزنند تا زینت پنهانشان دانسته شود و ای مؤمنان همگی به سوی خدا باز گردید، شاید رستگار شوید .
(سوره ی نور آیه 31)

برای دیدن بقیه عکس ها به ادامه مطلب بروید ....


بدون شرح ...................


"


دریافت کد نوای مذهبی
دانلود این نوا