چهارشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1390

نابینا شدن یک روحانی درنجات دختر جوان از چنگال اوباش

هنوز رهروان عباس هستند/ هنوز غیرت تو وجود مردان ایران هست

    چون هنوز بسیجی هست


امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران به دلیل اقدام برای نجات یک دختر جوان از چنگال اراذل و اوباش در خیابان شریعتی تهران، در آستانه نابینایی از یک چشم قرار گرفت.


به گزارش جهان حجت‌الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران که شب گذشته برای نجات یک دختر جوان از چنگال ۲ نفر از اراذل و اوباش از جان‌گذشتگی کرده و هم‌اکنون در پی نجات دادن این دختر، در آستانه نابینایی چشم راست خود قرار گرفته است، در بخش اورژانس بیمارستان فارابی تهران و در حالی که خون چشم وی تمام لباس‌های وی را پوشانده بود، در تشریح این واقعه به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: ساعت ۲۲ شب سه‌شنبه در خیابان شریعتی، پائین‌تر از خیابان ملک به همراه ۲ نفر همراه داخل خودروی خود در حال عبور بودیم که ناگهان صدای فریادهای دختر جوان را شنیدیم.

وی افزود: بلافاصله پس از شنیدن این فریادها به سمت صدا حرکت کرده و مشاهده کردیم که ۲ نفر از اراذل و اوباش سوار بر یک موتور برای ربایش یک دختر جوان اقدام کرده‌اند. این اراذل و اوباش قصد داشتند به زور، دختر جوان را سوار بر موتور کرده و با خود ببرند اما این دختر با فریادهای خود درخواست کمک کرده و از سوار شدن خودداری می‌کرد و ۲ پسر جوان نیز وی را ضرب و شتم کرده و مورد هتاکی قرار می‌دادند.

حجت‌الاسلام فروزش ادامه داد: با مشاهده این صحنه برای نجات دادن دختر به سمت اراذل و اوباش مهاجم یورش بردیم، اما با مقاومت این مهاجمان روبرو شده و درگیر شدیم. در هنگام درگیری، یکی از آنها که شیشه نوشابه‌ای در دست داشت، این شیشه را با زدن به بدنه موتور شکست و سپس با آن چندین ضربه به چشم راست من وارد کرد که نتیجه‌اش را مشاهده می‌کنید. 

ضربات وارد شده بر چشم راست حجت‌الاسلام فروزش بسیار شدید بوده و به گفته یکی از پزشکان حاضر در اورژانس بیمارستان فارابی احتمال تخلیه شدن چشم راست این روحانی از خودگذشته و ایثارگر بسیار زیاد است.

حجت‌الاسلام فروزش گفت: الحمدلله هرچند به قیمت مجروح شدن شدید یک چشم، موفق شدیم این دختر را از چنگال اراذل و اوباش و دزدان ناموس مردم نجات دهیم. 

حجت‌الاسلام فروزش دقایقی پس از گفت‌وگوی خود با فارس به علت خونریزی شدید چشم راست خود بیهوش شد.

این روحانی از خودگذشته به علت شدت جراحات وارده و برای جراحی به بیمارستان حضرت رسول(ص) منتقل شد.


سلام به مردان باغیرت- سلام به مردان بی غیرت - سلام به خانم های محجبه

سلام به خانم های بدحجاب


اگر بیاییم تفکیک جنسیتی کنیم چهار نوع طیف بوجود می آید با عقاید و افکار مختلف با پوشش ظاهری مختلف به گونه ای که باغیرت ها با بی غیرتها هیچ رابطه ندارند و محجبه ها با بی حجاب ها هم به همین گونه

نمیخواهم حوادث تلخ فتنه۸۸ را بیاد آورم ولی مجبورم/ یادم می آید به دلیل داشتن ریش یا داشتن چادر یک عده افراد که تشکیل شده از بی غیرتها و بدحجابها به سمتمان یورش می آوردند و میگفتند چون ریش داره یا چادری هست بزنیدش بکشیدش. لحظه ای بود که در زیر لگدها و ضربه ها فقط اسم ارباب را بر زبان می آوردیم یاحسیییییییییییییییییییین

۲سال گذشت. در همان خیابانها شبی فریاد "کمک کمک" دختری بدحجاب خیابان شریعتی را فراگرفت چه کسی به کمک این دختر بدحجاب رفت؟؟؟!! همان کسی که از طیفی بود که به  دلیل داشتن ریش باید کتک میخورد ولی این روحانی هیچ وقت با دیدن بدحجابی این دختر از کمک کردنش منصرف نشد و تا از دست دادن چشمش پیشرفت....

هر جا بحث دفاع از اسلام و غیرت و ... پیش می آید بسیج پیش قدم هست و ناجا پس قدم/ نیروی انتظامی، این دختر  اصلا" بدحجاب چرا باید شرایط به گونه ای باشد که این اراذل و اوباش به خودشون جرات بدهند که ناموس مردم را مورد آزار و اذیت قرار بدهند

کم کاری ناجا دوباره باعث شد یک بسیجی خودش را فدا کند.

پی نوشت: نظر رفقا بعد از منتشر شدن این اخبار و تصویر : احمد نیم رخ صورتش شباهت نسبی داره با تو ....... !!!


 سلامتی روحانی بسیجی صلوات


"


دریافت کد نوای مذهبی
دانلود این نوا