دوشنبه 13 تیر‌ماه سال 1390

از آموزش ساختمان پزشکان تا مهمانان بدون روسری در یکشنبه شب+عکس

بر خود فرض می‌دانم بدین وسیله تشکر صمیمانه خود را از سازندگان سریال فخیمانه، محترمانه و نادرانه ساختمان پزشکان که در قسمت یکشنبه شب خود حاوی مطالب آموزنده‌ بسیاری برای بینندگان شبکه جوان سیما بود اعلام کنم. فیلمی که چشم چرانی و .... را خیلی عادی بیان کرد!

مواردی که آموزش داده شد:

- ملاک های ازدواج دختران به شیوه ای جذاب و مفید

- بررسی جزء به جزء پیراهن عروس بر تن خانم شیرزاد توسط آقایان

- آموزش زیباترشدن پیراهن عروس خانم شیرزاد با ملیله دوزی و جابه جایی گل های وسط توسط آقایان

امیدواریم در قسمت های بعدی از مطالب آموزشی بیشتری در این فیلم بهره ببریم.

جالب است در یک شنبه شب مراسم یادمان استاد محمد نوری از طرف معاونت هنری ارشاد و دفتر کل موسیقی ارشاد هم در تالار وحدت برگزار شد، که حاشیه های بسیاری را داشت، هنرمندان بسیاری در این مهمانی بیاد ماندنی حضور داشتند، اسامی بدین شرح است:

محمد‌علی کشاورز، نور‌الدین زرین‌کلک، هنگامه قاضیانی، جعفر پناهی، فرزاد حسنی، فرزانه کابلی، ایرج حسابی، حسن پورشیرازی، چنگیز جلیلوند، منوچهر صهبایی، محمد سریر، حمیدرضا نوربخش، مصطفی پور‌تراب، ملکه رنجبر، داوود گنجه‌ایی، افلیا پرتو، پوران درخشنده، خسرو سینایی، هوشنگ گلمکانی، فرمان فتحعلیان، هوشنگ مرادی کرمانی، محمدرضا فروتن، بیژن بیژنی، محمد‌علی سپانلو، عبدالجبار کاکائی، خسرو سینایی، جواد مجابی، مرضیه برومند، گلاب آدینه، پریوش نظری، بهاره رهنما، سیمین بهبهانی و ... و مسئولانی چون حمید شاه‌آبادی، معاون هنری ارشاد؛ محمد میرزمانی، مدیر کل دفتر موسیقی ارشاد؛ بابک رضایی، مدیر عامل انجمن موسیقی و علی ترابی، معاون مدیرکل دفتر موسیقی ارشاد از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

از نکته های قابل تامل در این مراسم، وضعیت حجاب بعضی مهمانان بود که حتی برخی از آنها روسری نیز به سر نداشتند که البته با وجود تکرار این مورد در بعضی از مراسم و همایش ها اخیر شاید دیگر زیاد عجیب و غیر قابل باور به نظر نیاید.

من میخواهم این را مسئولان بپرسم که از این قبیل مراسم که پول های هنگفتی هزینه می شود چه سودی برای ملت و مملکت اسلامی دارد؟

دوستان میدونم این مهمانی ها تکراری شده ولی چرا دوباره تکرار میشود؟

چون من و توی بچه حزب الهی نشستیم میگیم این عرصه همینی هست که هست دیگه، عرصه هنر فاسد است، چیزی بنام اسلام را نمیشه در آن عملی کرد!، چون این عرصه از قبل انقلاب فاسد بوده دیگر نمی توان کاری کرد مثلا"من پسر حزب الهی یا دختر چادری برم بازیگری کنم!!؟،اصلا"،خودم را وارد میدان فساد گناه کنم!، نهههههه، تو  نرو بازیگری کن، برو بازیگری را اصلاح کن، شاید با خود بگویید دارد حرفهای آرمانی میزند ولی نه، من و تو نمی توانیم وارد این صحنه هاشویم ولی می توانیم یک نسل از خود یا یک گروه را تربیت کنیم و به جای مهندسی و پزشکی و فلسفه و حقوق و ... بفرستیم هنر هنر هنر  تا این مهمانی که تصاویرش را در پایین صفحه مشاهده می کنید دیگر مشاهده نکنیم.

حرف آخرم با امام زمان(عج) میباشد: ای آقای ما، ای مولای ما، دعا بکن برای ما، آقا شرمنده ایم آقاجان روز به روز وضع فرهنگی ایران بدتر می شود ، قبح ها ریخته تر می شود، البته کسی که باید این کار را انجام می داد، داد، این خاتمی خیانتی به ایران اسلامی کرد که تو خواب هم کسی نمیدید، تمام این عادی شدن های این مراسم ها و روسری افتادن ها و فیلم هایی که فقط و فقط برای عادی شدن رابطه دختر و پسر ساخته می شود از آن زمان کار شد تا الان که دیگر....!، آقا جان میدانم که دلت خون است ولی به همین شب های عزیز، شب میلاد جدت آقا اباعبدالله(ع) و آقا ابالفضل العباس و آقا زین العابدین(ع) می باشد، تو را قسم به این شب های عزیز که  برای این نسل جوان دعا کنید، آقا خیلی ها دارند به بیراهه می روند،

دعا کنید ...........


 "


دریافت کد نوای مذهبی
دانلود این نوا