پنج‌شنبه 15 دی‌ماه سال 1390

نفوذ

تا بحال به بحث نفوذ در دولت ها و حکومت های گذشته فکرکرده اید؟

اوایل انقلاب شخصی بنام بنی صدر با آرای خیلی بسیار زیاد نفوذ کرد و رئیس جمهور ایران شد اما چه کسی؟ فرد مذکور شخصی جاسوس و دارای کد و فیش حقوقی از سازمان سیا بود، عاقبت مجبور شد با لباس رنانه فرار کند و .........

قائم مقام امام خمینی جناب منتظری شخصی ساده لوح بود که با تحمیل اطرافیان به امام به این سمت رسید، و شخصی بنام مهدی هاشمی  توانست نفوذ کند، امام خمینی چندین بار در وقایع مختلف راجع به مهدی هاشمی به ایشان تذکر دادند، وقتی خانه تیمی مهدی هاشمی کشف شد که صاحب خانه مدعی شد مربوط به نهضت آزادی  است، زیر نظر مهدی هاشمی با حکم منتظری فعالیت میکند،بعضی از این اموال از بودجه ای که منتظری به همین منظور اختصاص داده اند، تهیه شده و بعضی دیگر از واحد نهضت های سپاه پاسداران به این مکان منتقل شده است، که مواد منفجره و پودر سرطان زا و سلاح کشف شد، منتظری موضع گرفت که اصلا بدون اجازه نباید وارد خانه کسی شد، چرا وارد شدید؟، چرا ضعیف کشی می کنید؟، خط بازی نکنید، برای صدور انقلاب سلاح و مواد منفجره و اسناد حعلی لازم است و .....، آقای ری شهری مدارک و اسنادی که ثابت می کرد مهدی هاشمی با ساواک در قتل مرحوم شمس آبادی مشارکت داشته است را در اختیار ایشان قرار می دهد، منتظری در جواب می گوید: مهدی هاشمی از روی فشارهای ساواک مجبور به همکاری شده است!


آقای طاهری امام جمعه وقت اصفهان در این باره می گوید: 
«حدود چهار ماه قبل از دستگیری مهدی هاشمی، به خدمت حضرت امام رسیدم و با تأکید ایشان، روی نیمکتی که خودشان می نشستند، در کنار ایشان نشستم و مطالب خود را گفتم. خواستم دست ایشان را ببوسم و خداحافظی کنم که ایشان بدون مقدمه فرمودند: "آقای طاهری! دریابید آقای منتظری را؛ این وظیفه شماست". 
احساس سنگینی از شنیدن کلمه "وظیفه" مرا به نشستن واداشت. عرض کردم: "وظیفه ما چیست؟" 
امام فرمودند: "بروید و با ایشان صحبت کنید و بگویید من روی شما سرمایه گذاری کرده ام. اگر می بینید که روحانیون در مقابل شما نمی ایستند، به این دلیل است که من هستم و اگر روزی من نباشم، آنها در مقابل شما خواهند ایستاد. لذا شما نباید ضعفی داشته باشید و این مهدی هاشمی بهانه ای است دست آنها. اینکه شما بگویید من چهار ماه است او را ندیده ام و یا فرستاده ام از قول من دعوایش کرده اند، کفایت نمی کند. شما باید اعلامیه بدهید که مهدی هاشمی با من هیچ ارتباطی ندارد و کارهایش مورد تأیید من نیست و رفت و آمد او را به بیت خودتان ممنوع کنید." 
و منتظری زیربار نرفت و گفت: من مهدی هاشمی و خانواده ایشان را می شناسم که پر از کمالات و استعداد و .... می باشد و داستان تا جایی کشید که منتظری نامه ای توهین آمیز به امام نوشت و خود را خوار و ذلیل کرد ......
ایران انقلاب اسلامی بعد ار جنگ، دو فتنه را پشت سر گذاشت 18تیر 1378 و سال1388،  در هر دو مورد  عوامل فتنه نفوذیهای درون انقلاب بودند. 18تیر78 عده ای از دوم خردادی ها و در سال1388 نخست وزیر زمان جنگ و رئیس مجلس ششم و آقازاده ها و .......توانستند با نفوذشان فتنه بپا کنند.
دولت مردمی اصولگرا 4ساله دوم خود را شروع کرد اما با حاشیه،کسی که با سخنرانی هایی در مورد ملت اسرائیل، مدیریت پیامبران، موسیقی، هوشنگ امیر احمدی، آریا 3000میلیاردی و .... نفوذ کرد و هر چه با احمدی نزاد صحبت شد زیر بار نرفت و گفت: من ایشان را می شناسم، دائم الذکر است  و .............
کلام آخر
با توجه به نزدیک شدن به انتخابات محلس نهم، صندلی های بهارستان را به ساکتین فتنه واگذار نکنید،افرادی که موضع سکوت یا دوپهلو در فتنه88 گرفتند همان لیاقت شان لندن است نه بهارستان، مجلس نهم جای نفوذ عوامل ضد انقلابی نیست.
 کسانی که در زمان امام علی(ع) امام را یاری نکردند و سکوت کردند همان هایی بودند که باگذشت 20سال در روز عاشورا مقابل حسین ابن علی ایستادند و قاتلین امام حسین و اهل بیت ایشان شدند.

بصیرت

"


دریافت کد نوای مذهبی
دانلود این نوا