شنبه 22 بهمن‌ماه سال 1390

تخریب ها علیه جزوه دانشجویی هم چنان ادامه دارد...


بعد از دو هفته از انتشار جزوه استقامت در منطقه ممنوعه متاسفانه عده ای هنوز سعی دارند نکات غیر واقعی را در مورد این جزوه که توسط جبهه دانشجویی حامی پایدرای منتشر شده است، بیان کنند. باز هم همه دوستان عزیز را قبل از اظهار نظر در مورد جزوه دعوت به خواندن مطالب این جزوه می نماییم.

سایت خبری بی بی سی فارسی اخیرا در مطلبی به قلم حسین باستانی روزنامه نگار سابق روزنامه های زنجیره ای و از افراد نزدیک به جبهه موسوم به مشارکت مطالبی را در مورد جزوه ۸۰صفحه ای نگاشته که نشان می دهد  در آن سعی دارد با نقل قول جملاتی از جزوه ؛ جبهه پایداری را حامی اصلی خط رهبری خوانده و با بیانی ظریف انزجار خود را از این حمایت جبهه پایدرای از رهبر معظم انقلاب بیان کند.

نکته قابل توجه این است که نویسنده مطلب بی بی سی فارسی در حال ارائه تحلیل هایی است که با نظرات و اخبار منتشر شده از سوی بسیاری از رسانه های داخلی ای که همان روز های اولیه بعد از انتشار جزوه شروع به تخریب جبهه دانشجویی پایداری کردند مشترک است و وجه تمایز مطلب بی بی سی با مطالب قبلی این است که علاوه بر تیترها و سوتیترهای هنجار شکنانه  ادبیات نویسنده مطلب بی بی سی تند و تیز تر از رسانه های داخلی است.

این نکته تاسف آور است که سایت خبری جهان نیوز با مدیریت یکی از اعضای اصلی جبهه متحد اصولگرایان در مطلبی به نقل از همین پست مذکور بی بی سی شروع به تخریب دانشجویان حامی و جبهه پایداری انقلاب اسلامی کرده است.


منبع: وب دانشجویان حامی جیهه پایداری

"


دریافت کد نوای مذهبی
دانلود این نوا