چهارشنبه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1391

شناسایی عوامل توپخانه تخریب جبهه پایداری


" خودمان را مقید کنیم به اخلاق اسلامى ... این معنایش این نیست که همه یک جور فکر کنند؛ معنایش این است که اگر دو جور فکر میکنند، دست‌به‌گریبان نشوند. هر گونه مخالفت ما با یکدیگر، هر گونه دعوا و نزاع ما با یکدیگر، دشمنان را امیدوار میکند، خوشحال می‌کند."          مقام معظم رهبری

چند وقتی است که با نزدیک شدن به زمان انتخابات مرحله دوم انتخابات مجلس، بداخلاقی ها و تخریب ها علیه جبهه پایداری از سوی سایت ها و مجلات و کارتل های اقتصادی بیشتر شده است.

در همین مدت ای میل های متعددی نیز از سوی خانمی به نام زهرا حایری که البته از شواهد مشخص است که یکی از آقایان رسانه ای بنام جبهه متحد است، برای فعالان رسانه ای ارسال می شود.

این ای میل ها برای من نیز می آمد و بعد از ارسال عین همین مطالب را در سایت ها و مجلات حامی جبهه 7+8 میدیدم.

تا امروز که فرستنده ی محترم فراموش کرده بود سابقه ای میل را پاک کند و به لطف خدا منشا این خرابکاری ها و تخریب ها هم رسوا و هم شناسایی شد.

همانطور که می بینید مطلب را اول آقای مجتبی توانگر( سردبیر سابق الف و مسئول روابط عمومی 7+8) به ای میل زهرا حایری فرضی فرستاده و بعد به مالک شریعتی و پیام تیرانداز رسیده،‌و چگونگی توزیع آن در رسانه ها و مدل هماهنگی نیز آمده است.

این همان تقوای جمعی رسانه های 7+8 است!

برادران توانگر، شریعتی و محسن مهدیان،‌ تیرانداز! خداقوت ،‌خسته نباشید!!


پی نوشت:

شاید برخی این افراد را نشناسند

، از این رو یک معرفی اجمالی می کنم:

آقای مجتبی توانگر : سردبیر سابق الف و مسئول روابط عمومی 7+8 ، کارشناس ارشد مرکز پژوهش های مجلس و برادر عباس توانگر سردبیر فارس نیوز

آقای پیام تیرانداز: سردبیر مهر 

آقای محسن مهدیان:  سردبیر سابق جهان نیوز و مدیرکل اخبار داخلی خبرگزاری مهر

آقای مالک شریعتی هم عنصر رسانه ای طیف 7+8 که چندسال پیش خواستار حذف اشهد ان علی ولی الله از اذان برای وحدت! شده بود که البته بعدا عذرخواهی کرد.(نقل قول از وبلاگ بیا تا برویم)

"


دریافت کد نوای مذهبی
دانلود این نوا